У новому рейтингу Top Economic Thinkers-2015 девять із п’ятнадцяти учасників - могилянці

Журнал Forbes оприлюднив рейтинг найкращих молодих українських економістів - Top Economic Thinkers.

До нього увійшли лідери громадської думки, молоді впливові науковці, авторитетні у світовому експертному середовищі.

Дев’ять із п’ятнадцяти переможців рейтингу – могилянці: вони отримали ступінь магістра на Факультеті економічних наук Національного університету «Києво-Могилянська Академія».

Серед критеріїв, за якими оцінювали учасників рейтингу - впливовість наукових праць, вимірювана кількістю посилань на статті фігурантів рейтингу в роботах інших дослідників. Фактори, що визначили результат, - визнання колег по цеху, кількість публікацій у рецензованих наукових журналах і престижність цих видань, оцінена за допомогою рейтингу Academic Journal Guide Асоціації бізнес-шкіл Великобританії.

Джерелом даних для журналістів Forbes стали база даних Web of Science компанії Thomson Reuters, письмові відповіді учасників рейтингу та їхні профілі в наукових веб-сервісах, а також сайтах університетів.

На думку авторів рейтингу, результати рейтингу вказують на зростання попиту на модернізацію освітньої системи України: «У розвитку економічної науки знання переможців рейтингу можуть бути безцінними».