П`ятий україно-іспанський медіафорум

17 листопада, з 14.00, ауд. 1-217

У НаУКМА пройде П`ятий уУкраїно-іспанський медіафорум, який організовують Посольство Іспанії в Україні та Могилянська школа журналістики (НаУКМА).

Метою Форуму є налагодження діалогу між іспанськими та українськими журналістами, поглиблення співпраці в сфері медіа.

Тема цьогорічного Форуму - «Четверта влада: на шляху до політичної та економічної незалежності».

Учасники Форуму:

Рікардо Маркіна Монтаньяна (Ricardo Marquina Montañana), кореспондент COPE radio. Також співпрацює з Telecinco, Liberation, DW, La Sexta, Cuatro, автор документального фільму про події в Україні «Рік хаосу».

Борха Лашерас (Borja Lasheras), іспанський політичний аналітик, директор European Council on Foreign Relations в Мадриді. У співпраці з El Mundo у червні 2015 року організував серію заходів у Мадриді під назвою What does Ukraine (and we) think?

Анна Лазаро (Ana Lázaro), радіо Cadena SER

Хав’єр Колас (Xavier Colás), кореспондент El Mundo в Москві, який також висвітлює події в Україні

Анна Корбут, «Український тиждень»

Аліна Мосендз, редактор іспанської служби StopFake.org

Ганна Бока, військовий кореспондент 1+1

Сергій Череватий, начальник Інформагенції Державної прикордонної служби України

Тетяна Попова, заступник міністра інформаційної політики України

Катерина Жемчужникова, Незалежна Медіа-Профспілка України (НМПУ)

Наталя Попович та Василь Мірошніченко, співзасновники Українського кризового медіацентру

Ангелина Карякіна, журналіст, HromadskeTV

Лада Рослицька, Директор зі стратегічних комунікацій телеканалу Ukraine Today

Для зручності слухачів буде здійснюватися синхронний переклад.

Форум буде проходити з 14:00 до 18:30 за адресою: вул. Сковороди 2, корпус 1, аудиторія 1- 217.