Круглий стіл «Кампус НаУКМА: яким ми його бачимо?»

Вівторок, 22 грудня, 17.30-19.00, Музей НаУКМА

Центр урбаністичних студій НаУКМА проводить круглий стіл «Кампус НаУКМА: яким ми його бачимо?».

Круглий стіл є черговим заходом в рамках підготовки до проектного семінару «Кампус НаУКМА: нова якість в старих стінах», метою якого є розробка проекту оновлення публічного простору території університету.

Перший круглий стіл, організований Центром урбаністичних студій, відбувся 14 жовтня 2015 р. в рамках конференції "Ad fontes - До джерел". Тоді йшлося про архітектурний комплекс Академії, історію його створення, пам ’ятки архітектури, наявні проблеми щодо їх реставрації та збереження.
Наступний крок – презентація результатів досліджень, в тому числі, здійснених співробітниками Центру урбаністичних студій разом з колегами-соціологами (сприйняття поточного стану кампусу студентською спільнотою) та обговорення особливостей розвитку історичного кампусу в міському середовищі.

Учасники:

Світлана Шліпченко, Ігор Тищенко, Полина Логвінова (Центр урбаністичних студій НаУКМА), Віктор Зотов (архітектор, організатор Міжнародного архітектурного фестивалю CANactions ), Влодко Зотов (архітектор, співавтор проекту-переможця конкурсу «Контр-акт»), Катерина Гончарова (УкрНДІпроектреставрація, мистецтвознавець), Діана Клочко (НаУКМА, мистецтвознавець) та ін.

Місце проведення: Музей НаУКМА

З організаційних питань звертатись до Владислави Осьмак (тел. 067 399 26 01).