Науковий семінар-колоквіум "Дослідження Біблії в Україні: історія, стан, перспективи"

27 січня, з 13:00, ауд.1-318

Кафедра філософії та релігієзнавства НаУКМА в рамках "Днів науки НАУКМА - 2016" проводить науковий колоквіум "Дослідження Біблії в Україні: історія, стан, перспективи".

Разом з фахівцями, зацікавленими у розвитку біблієзнавчих досліджень в Україні, буде обговорено нагальні питання дослідження історії вітчизняної біблійної науки, сучасний стан у справі біблійних перекладів, коментарів та критичних досліджень в межах богословського та наукового дискурсів.

Учасники говоритимуть і про стан книговидання з біблієзнавчої проблематики, презентуватимуть деякі доробки останніх років.

У заході вже зголосилися взяти участь колеги й друзі нашої кафедри:

- доктор філос. наук, проф. Юрій Чорноморець (Національний педуніверситет ім. М. Драгоманова)

- доктор теології о. Петро Октаба ОР (Інститут релігійних наук ім. св. Томи Аквінського)

- доктор філософії Олег Кисельов (Інститут філософії ім. Г.С. Сковороди НАН України, Молодіжна асоціація релігієзнавців)

- доктор філос. наук Константин Сігов і п. Юрій Вестель (Видавництво "Дух і Літера").

Чекаємо також на представників Українського Біблійного Товариства, духовних навчальних закладів різних конфесій.

Модератор події - доктор філос. наук Сергій Головащенко, доцент кафедри філософії та релігієзнавства НАУКМА, автор монографії "Дослідження й викладання Біблії в Київській духовній академії ХІХ - початку ХХ ст.", викладач курсу "Українські традиції дослідження Біблії".

Послухати фахівців, поспілкуватися з ними зможуть студенти Києво-Могилянської академії та нших київських вишів.