Події Центру урбаністичних студій НаУКМА

Центр урбаністичних студій НаУКМА оголошує про створення дискусійного Урбан-клубу і запрошує на серію відкритих дискусій в рамках проекту «Кампус НаУКМА: нова якість в старих стінах».

21 січня 2016 р.

Дискусія перша: "Валимо паркани?"

Презентація Центру урбаністичних студій, відкриття дискусійного Урбан-клубу.

Обговорення поточного стану кампусу НаУКМА: картографування проблем.

28 січня 2016 р.

Дискусія друга: "Сіємо траву?"

Який кампус потрібен нам сьогодні? Формулюємо бажання.

4 лютого 2016 р.

Дискусія третя: "Мій кампус – моя фортеця?"

Кампус для університету чи для міста? Шукаємо баланс між відкритістю і безпекою.

11 лютого 2106 р.

Дискусія четверта: "Шукаємо крайніх?"

Від кого залежить, чи стане «кампус мрії» реальністю? Вивчаємо моделі адміністрування кампусу.

Центр урбаністичних запрошує до відкритої розмови про кампус як місце комунікації усіх, кому цікаво і не байдуже, усіх, хто хоче долучитися до змін на краще!

Початок дискусій – о 18 год.

Місце: Музей НаУКМА, вул Сковороди, 2

26 січня, 18.00, Музей НаУКМА

В рамках Днів науки НаУКМА

Дискусійний Урбан-клуб запрошує на перегляд документальних стрічок про Київ (1983, 2012 р.) та дискусію на тему: «Образ міста: яким ми його бачимо?»

02 лютого, 18 год., Музей НаУКМА

Центр урбаністичних студій (в рамках науково-дослідницького семінару «Київ-як-текст»)  -

панельна дискусія «Декомунізація столиці: проблеми урбанонімії (методологія, методи, перші результати)»

Вакансія Центру урбаністичних студій НаУКМА - за посиланням.