Майстер-клас «Політичний коучинг: психологічна безпека в умовах інформаційної війни»

 03 лютого, о 16-30, ауд. 1-223

 

  Майстер-клас на тему «Політичний коучинг: психологічна безпека в умовах інформаційної війни» організований Центром психосоціальної реабілітації НаУКМА.

 

Пропагандистська війна, що протягом вже двох років триває в інформаційному просторі України та Російської Федерації, спричиняє психологічні проблеми у населення. В цих умовах психологічні методи і практики політичного коучингу можуть допомогти не тільки корегувати вже наявні проблеми, але й шляхом саморегуляції сприяти запобіганню вищезазначених явищ.

На майстер-класі розглядатимуться питання:

• феномен сучасної інформаційної війни: психотехнології впливу на суспільну думку

• психологічні порушення та проблеми як ефекти інформаційної війни: соціальний та індивідуальний вимір

• методи та практики політичного коучингу як засіб подолання негативних наслідків інформаційної атаки.

 

Ведучий майстер-класу - Всеволод Зеленін, Акредитований Майстер-Коуч міжнародної категорії (International Coaches Union), кандидат психологічних наук, доцент кафедри політико-психологічних проблем суспільного розвитку Інституту соціології, психології та соціальних комунікацій НПУ ім. М.П.Драгоманова, член Української спілки психотерапевтів (УСП) дійсний член Європейської асоціації психотерапії (ЕАР), член Асоціації політичних психологів України (АППУ), політичний коуч з досвідом роботи в США, Канаді, Ізраїлі, країнах Азії, ЕС та пострадянського простору з 1996 року.

 

Також на майстер-класі відбудеться авторська презентація книги «По той бік правди: НЛП як зброя інформаційно-пропагандистської війни».

 

Запрошуються професійні психологи-консультанти, військові психологи і психотерапевти, коучі, психологи-науковці, викладачі психологічних дисциплін, студенти-психологи старших курсів, а також усі, кого цікавлять питання теорії і практики психологічної саморегуляції в умовах інформаційної війни.

© 2012-2023 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна