eKMAIR - у десятці кращих

Електронний архів Національного університету «Києво-Могилянська академія» eKMAIR увійшов у десятку кращих вітчизняних репозитаріїв, згідно даних рейтингу іспанської дослідницької групи Cybermetrics Lab.

Популярний в Україні Webometrics institutional repository ranking оцінює кількість веб-сторінок, кількість зовнішніх посилань, файлів у форматі PDF та документів, що індексуються у Google Scholar.

Попри те, що за минулий рік у нашому інституційному репозитарії було самоархівовано понад 3700 нових документів, саме показник кількості веб-сторінок не дозволив репозитарію Києво-Могилянської академії досягти ще більших висот у січневому рейтингу Webometrics.

Тому, закликаємо могилянських дослідників ще активніше підтримувати ініціативу Відкритого доступу та самоархівувати свої роботи в інституційному репозитарії eKMAIR