5 лютого - закриття зимової сесії Днів науки в НаУКМА

Шановні могилянці,

запрошуємо всіх на закриття зимової сесії Днів науки в НаУКМА-2016, яке відбудеться 5 лютого (п’ятниця) о 15:00 в Конґреґаційній залі Староакадемічного корпусу.

В Програмі заключного засідання доповіді лауреатів Премії імені Петра Могили 2015 року:

Лауреат премії ім. Петра Могили у галузі гуманітарних наук Віктор Петрович Козловський, канд. філос. наук, доцент кафедри філософії та релігієзнавства - «Кантівська філософія у плині часу»

Лауреат премії ім. Петра Могили у галузі суспільних наук Роман Арестович Петров, д-р юрид. наук, завідувач кафедри міжнародного права та спеціальних правових наук «Україна на шляху до асоціації та інтеграції в Європейський Союз»

Лауреат премії ім. Петра Могили у галузі природничих наук Володимир Васильович Бублик, канд. фіз.-мат. наук, завідувач кафедри мультимедійних систем «Прагматичне програмування»

Будемо раді всіх бачити!