Оголошено конкурс на премію імені Івана Франка

Минулого року в Україні започатковано і оголошено Міжнародну премію імені Івана Франка. Метою премії є спонукання учених з різних країн світу до проведення активних досліджень у галузі суспільно-гуманітарних наук та україністики та популяризація наукової спадщини Івана Франка.

Положенням про премію передбачено, що премія присуджуватиметься у двох номінаціях: за вагомий внесок у розвиток україністики та за визначний особистий внесок у розвиток соціально-гуманітарних наук.  Роботи науковців на здобуття Премії мають право подавати академічні установи, вищі навчальні заклади України та країн світу, з якими Україна має дипломатичні відносини. Наукові роботи на здобуття премії приймаються з 1 лютого по 1 квітня 2016 року.

Запрошуємо Ваших науковців до участі у премії. Роботи можна подавати як електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. так і поштою на адресу: 01034, Україна, м. Київ, вул. Володимирська, 48ф, оф15.

З вимогами до наукових робіт можна ознайомитися за посиланням.