Вітаємо кафедру фінансів з отриманням нового гранту

Кафедра фінансів НаУКМА отримала підтвердження про перемогу в конкурсі проектів від Новержського центру Міжнародної співпраці в галузі освіти (SIU). Проект «Extended Learning of Economics with Dynamic Modeling», що буде виконуватися спільно з давнім партнером НаУКМА – університетом Берген в Норвегії – підтримано. Метою проекту є подальший розвиток успішної Міжнародної співпраці між НаУКМА та Бергенським університетом  в 4-х напрямках:

1) Створення Центру майстерності з системної динаміки, економетричного моделювання та фінансово-економічної аналітики при кафедрі фінансів НаУКМА у співпраці з:

-         Львівським Національним університетом імені Івана Франка, кафедра математичної економіки та економетрії;

-         Бергенським університетом (Норвегія), Центр Системної динаміки.

2) проведення спільних наукових досліджень з Бергенськи університетом, Львівським університетом та Національним університетом „Києво-Могилянська академія”  в рамках Програми реформування української економіки;

3) формування підходів щодовикористання методів системної динаміки для викладання економіки школярам старших класів України;

4) розробка концепції запровадження спільних PhD-програм та спільних МА програм, а також можливої мобільності студентів на рівні бакалавріату.