Триває конкурс на здобуття премій від випускника ФЕН Тараса Лукачука

«Кращий викладач ФПрН» і «Кращий викладач кафедри англійської мови»

Метою конкурсу є підтримка високої якості викладання в НаУКМА, стимулювання зростання рівня наукової та професійної кваліфікації професорсько-викладацького складу та педагогічної майстерності, публічне визнання найкращих викладачів за оцінюванням студентів НаУКМА.

Провадиться у двох номінаціях - «Кращий викладач ФПрН», «Кращий викладач кафедри англійської мови».

Премія «Кращий викладач ФПрН» - 24 000 грн.

Премія «Кращий викладач кафедри англійської мови» - 24 000 грн.

Як взяти участь:

· самовисунення (лист-заявка із зазначенням дисциплін(и)/триместру викладання + резюме);

· висунення студентами чи колегами (лист-заявка із зазначенням ПІБ кандидата, дисципліни, триместру викладання).

Заявки надсилати до відділу стратегічного розвитку Олені Власюк на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Запитання за телефоном: моб. 093 210 34 91, вн.458.

Дедлайн надсилання заявок у весняному триместрі - до 4 квітня 2016 р.

Визначення переможця:

· за результатами анкетування та оцінювання студентами – 80%;

· за результатами наукової та методичної роботи - 20%.

Переможців визначає конкурсна комісія до 15 липня.

Критерії (визначаються на фінальному етапі конкурсною комісією):

· стаж роботи в Могилянці - не менше 2 років поспіль,

· відсутність дисциплінарних стягнень в минулому році,

· в оцінюванні студентів присутній нормальний розподіл рейтингових балів (наприклад, не тільки відмінні оцінки).

Детальніше про премію і порядок призначення – в положенні (за посиланням).

Засновник премії Тарас Лукачук – випускник НаУКМА, факультету суспільних наук 1997 року. Засновник відзнаки "Найкращий викладач-наставник" ФЕН.

З 2015 року президент регіону EEMEA, компанії Jacobs Douwe Egberts (JDE), яку було утворено в результаті об’єднання кавових активів Mondelez International та D.E Master Blenders 1753 B.V. В 2011-2015 рр. - віце-президент та територіальний директор Mondelez International (до 2014 року Крафт Фудз) в Україні та на Нових Ринках Східної Європи й Центральної Азії. З грудня 1999 року виконував обов’язки директора відділу збуту «Крафт Фудз». Запроваджена ним в цей час нова структура прямої дистрибуції вважається «золотим стандартом» функції й дотепер. До лав «Крафт Фудз Україна» Тарас приєднався у 1995 році.

Тарас Лукачук - неодноразовий номінант численних рейтингів, серед яких «ТОП-100 найкращих менеджерів України» та «Найкращі керівники українського бізнесу». Тараса було визнано найкращим серед керівників компаній-виробників кондитерських виробів.