Відбувся VIII щорічний конкурс англомовних публічних виступів

23 лютого у Конгрегаційні залі Староакадемічного корпусу відбувся 8-й щорічний конкурс англомовних публічних виступів (English Public Speaking Contest) серед студентів магістерських програм НаУКМА, який був організований кафедрою англійської мови факультету гуманітарних наук.

Учасники конкурсу виступали у двох номінаціях - найкраща інформативна доповідь (informative speech) та найбільш переконливий виступ (persuasive speech), а також боролися за приз глядацьких симпатій.

Цікавість і багатогранність промов полягала в тому, що вони виголошувалися з уст студентів різних факультетів.

У першій, «інформативній», частині конкурсу учасники прагнули зацікавити аудиторію різноманітними темами. Це були такі конкурсанти: Мартинюк Ольга (ФСНСТ) з доповіддю «What is а Ukrainian Doll», Правило Віра (ФГН) – «Modern Music іn Ukraine», Сініцина Олена (ФСНСТ) – «Run and Неlр», Кетриш Валерія (ФЕН) – «Monet or Mane», Рачук Анастасія (ФСНСТ) – «Daily Routines of Famous Writers», Делль'Астра Катерина (ФГН) – «Italian Dialects», Орешко Марія (ФГН) – «What саn be Common between І. Franko and Ваtman», Петрук Юлія (ФГН) – «Unusual Toponyms».

У другій частині конкурсанти намагалися переконливо донести до слухачів свої аргументи.

Це були такі спікери: Манюков Олександр (ФПрН) з промовою «Who Should Be Rеаl Authorities іn Ukraine», Лібович Дарія (ФЕН) – «Why I don’t believe your happy photos on Facebook of Instagram», Каневська Галина (ФЕН) – «Ukrainian Government should support the Movement of Bicyclers», Попова Дарія (ФПрН) – «Upbringing Children іn Homosexual Families», Легіневич Тарас (ФІН) – «On Privacy Interrupted», Клочкова Ольга (ФПрН) – «On Genetically Modified Products. Again», Попіль Владислав (ФЕН) – «The Exchange Rate оf Hryvnia should bе Floating», Логінова Поліна (ФСНСТ) – «Feminism Destroys Families», Верес Валерія (ФЕН) – «Why Chinese is a rather easy Language to Learn».

На думку журі, найкращими доповідачами у номінації «інформативна доповідь» виявилися Делль'Астра Катерина (I місце), Рачук Анастасія (IІ місце) і Кетриш Валерія (ІІI місце).

А найпереконливішими у виголошувані промов були Клочкова Ольга (I місце), Верес Валерія (ІI місце), Каневська Галина (ІІI місце).

Підкорила глядачів своєю харизмою та відмінною дикцією Петрук Юлія, яка, відповідно, отримала приз глядацьких симпатій.

Окрема подяка ведучим конкурсу – Оксані Підопригорі (ФГН) та Єлизаветі Палчинській (ФГН) – які своєю комунікабельністю підтримували живий характер дійства та постійний інтерес аудиторії.

У складі журі була присутня викладач-методист із США Сенека Раян.

В інтерв’ю після конкурсу пані Раян розповіла, що залишилася під приємним враженням від промовців і загалом зазначила, що студенти розумні й дотепні, випромінюють доброту, повагу один до одного та відданість своїй справі, тому вони виконали відмінну роботу. Також для себе Сенека виокремила промову Анастасії Рачук як дуже оригінальну та виступ Валерії Верес, що з погляду Cенеки, мав чітку, логічну побудову.

Маємо сподівання, що такі події надихатимуть студентів на ще більші звершення та зацікавлення брати участь у подальших змаганнях English Public Speaking.

Ділилася своїми враженнями Людмила Глушко, студент І р.н. ФГН МП «Філологія (Теорія, історія літератури та компаративістика)».

Фотозвіт про подію можна подивитися за посиланням.