Правники Могилянки очолили зарплатний рейтинг українських вишів-2016 з юридичних спеціальностей

Журнал «Гроші» оприлюднив свій традиційний «зарплатний» рейтинг і з’ясував, яких професіоналів шукають і готові працевлаштовувати роботодавці.

Випускники Могилянки, як завжди, посідають найвищі сходинки рейтингу: їм віддають перевагу при запрошенні на роботу і готові платити найбільше.

Цьогорічний рейтинг українських вишів від журналу «Гроші» ( т.зв. «зарплатний») – вже дев’ятий.

Список університетів-учасників укладається на основі рекомендацій авторитетних компаній-роботодавців, HR-агенцій, а також на основі заявок самих університетів.

Оцінювання проводиться у шести категоріях (спеціальностях) – гуманітарній, технічній, юридичній, економічній, будівельний, аграрній.

Місця вишів у рейтингу визначають роботодавці: випускників яких університетів вони беруть на роботу в першу чергу і скільки готові їм платити. Оцінки варіюються від «0» («я не візьму на роботу, швидше за все») до «10» («готовий взяти на роботу за зарплату, вищу за середньоринкову»).

Могилянка представлена у трьох категоріях *:

· Рейтинг ВНЗ за економічними спеціальностями – 2 місце

· Рейтинг ВНЗ з гуманітарних спеціальностей – 2 місце

· Рейтинг ВНЗ з юридичних спеціальностей – 1 місце.

*оскільки у НаУКМА немає будівельних, аграрних та технічних спеціальностей.

Докладніше з рейтингом можна ознайомитися за посиланням.