Публічна лекція Тараса Возняка «Досвід практичного подолання антисемітизму в суспільстві (на прикладі журналу “Ї”)»

24 березня, 18:00, офіс програм НаУКМА з юдаїки

Інститут досліджень світового антисемітизму й політики, Українська асоціація юдаїки, Маґістерська програма з юдаїки в НаУКМА, у рамках серії лекцій «Сучасний антисемітизм в Україні і світі».

Якої форми набув антисемітизм у Львові в 1990–2000-х роках?

Чи можливо було (по)долати його силами інтелектуального середовища?

Як це можна було (з)робити? Якою була реакція громадськості й преси регіону? Як діяло й продовжує діяти середовище журналу «Ї»? Якими є наслідки його практичної праці?

Тарас Возняк – український культуролог, політолог, засновник і головний редактор незалежного культурологічного журналу «Ї», виконавчий директор Українського центру Міжнародного ПЕН-Клубу. Автор численних статей в українській і зарубіжній пресі, а також книжок «Бруно Шульц. Повернення» (2012), «Штетли Галичини» (2010), «Феномен міста» (2009), «Філософські» есе (2009) та ін.

Адреса:

вул. Волоська 8/5, корпус 5, підвал