Міжнародна конференція на тему: “Цивільно-військове співробітництво в Україні: проблеми і перспективи в контексті конфлікту на Донбасі”

24 – 25 березня

в Києво-Могилянській академії пройде міжнародна конференція на тему “Цивільно-військове співробітництво в Україні: проблеми і перспективи в контексті конфлікту на Донбасі”.

Аналізуватимуть підсумки цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, говоритимуть про започаткування нових спільних проектів цивільного та військового секторів у 2016 році.

Із представниками міжнародних організацій, структурних підрозділів Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, громадських об’єднань України обговорюватимуть проблемні питання забезпечення безпеки цивільного населення у районі проведення антитерористичної операції на сході України та шукатимуть шляхи їх вирішення.

24 – 25.03.2015

Конгрегаційна зала Національного університету “Києво-Могилянська Академія” (м. Київ, вул. Григорія Сковороди, 2).

повна програма заходу