Студентка Могилянки О. Пелешенко здобула перемогу на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Олена Пелешенко, студентка 4-го курсу факультету гуманітарних наук, здобула перемогу (диплом ІІ ступеня) на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Українська мова та література».

Цей конкурс – один із найпрестижніших в Україні майданчиків, де молоді дослідники можуть представити свої досягнення. Всього на адресу конкурсної комісії було надіслано близько сотні студентських наукових робіт. Олена презентувала роботу "Інтерпретація діалекту в сучасному літературному дискурсі".

Науковий керівник переможниці – завідувач кафедри української мови НаУКМА, к.ф.н., доц. Людмила Василівна Дика

Могилянка вітає команду переможців і бажає їм нових перемог і досягнень!