Студент Києво-Могилянської академії переміг у конкурсі наукових робіт у сфері вищої освіти

Короп Олег, студент Національного університету "Києво-Могилянська академія" посів перше місце на конкурсі наукових робіт у сфері вищої освіти для студентів і молодих вчених від сайту "Освітні тренди". Дослідження Олега на тему "Виявлення корупції на ІІ етапі Всеукраїнських студентських олімпіад" визнали найкращим.

Друге місце посів Серняк Олег, доцент кафедри міжнародної економіки, маркетингу та менеджменту, Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету. Його дослідження - "Запровадження інституту незалежних освітніх аудиторів як механізму громадського контролю якості вищої освіти в Україні".

3 місце зайняла Олійник Анна, магістрантка Київського національного університету імені Тараса Шевченка, аналітик студентського медіапорталу "Studway", із дослідженням на тему "Реформа вищої освіти у питаннях підведення семестрових підсумків (сесійний період)"

Переможці Конкурсу отримають грошову винагороду та відповідні сертифікати, які засвідчують їхню перемогу у змаганні.