Випускниця Могилянки Оксана Василенко про «Університет і кар’єру»

07 квітня 2016 р., з 16:30

Запрошуємо всіх могилянців, зокрема студентів й аспірантів природничих та інших спеціальностей НаУКМА, на зустріч з п. Оксаною Василенко, випускницею Академії (хімія, 2006), заступницю директора з розвитку Науково-виробничого підприємства «Єнамін».

“УНІВЕРСИТЕТ І КАР’ЄРА»:

• що робити в університеті, щоб не проспати (свою) кар'єру

• чому мати природничу спеціальність - це круто

Кількість місць обмежена, прохання зареєструватися до 06 квітня 19 год., що дозволить зібрати питання, які цікавлять аудиторію, та обрати для проведення зустрічі приміщення відповідно до числа зареєстрованих осіб.

Місце проведення буде6 повідомлене електронною поштою 06 квітня.

Матеріали для попереднього ознайомлення:

Єнамін

ChemSpace - інтернет-проект, яким зараз займається п.Оксана

Організатори:

напрям «Комунікації з випускниками НаУКМА» та ФПрН

Координатор зустрічі: Анна Удовенко (хімія, 4 курс), стажер напряму «Комунікації з випускниками НАУКМА», контактний телефон: 093 194 9695

Могилянські історії:

цикл зустрічей випускників НаУКМА з усією університетською спільнотою - студентами, викладачами, співробітниками, випускниками НаУКМА. Звичайно ж, особлива увага студентам, незалежно від їх спеціальності та року навчання. Адже почути від випускників старших поколінь про досвід особистісного розвитку, визначення життєвих цілей, кар'єрного зростання, зміну пріоритетів і корисно, і цікаво.

Метою проекту є:

• налагодження зв’язків між випускниками та студентами НаУКМА, створення партнерської мережі;

• розвиток традиції взаємопідтримки та взаємодопомоги могилянців різних поколінь і спеціалізацій;

• поширення випускниками власного досвіду і мотивація студентів до саморозвитку;

• допомога студентам НаУКМА в орієнтації на ринку праці та адаптації до його вимог.