Нові перемоги студентів-правників

Могилянські студенти-правники успішно виступили на міжнародних змаганнях Central and Eastern European Moot Court Competition (CEEMC).

Лілія Махинько, Станіслав Дем'янюк і Павло Малюта під керівництвом тренера Максима Максимова увійшли до півфіналу конкурсу.

Більше того, - Лілія отримала нагороду кращого промовця і поїде на стажування до Суду справедливості ЄС.

Вітання команді!

CEEMC (Central and Eastern European Moot Competition) – це змагання з права ЄС для студентів з Центральної та Східної Європи.

Організатор – British Law Centre.

Змагання відбуваються у формі симуляції судового засідання Суду справедливості ЄС за зверненням однієї з держав-членів Союзу. Для участі у змаганнях студенти вивчають право ЄС, вчаться писати аргументи і презентувати їх перед суддями англійською мовою.

Могилянці кілька років поспіль успішно виступають на СЕЕМС, залишаючи позаду команди з Європейського Союзу.

Цього року змагання проходили у Братиславі, Словаччина.

Суперниками могилянців були команди з Литви, Польщі, Болгарії та Латвії.

Студенти-учасники змагань та Факультет правничих наук висловлює вдячність юридичній фірмі «Василь Кисіль і Партнери» та Севериненко Антону Дмитровичу за фінансову підтримку, без якої участь команди у змаганнях була б неможливою.