Зустріч з Євгеном Глібовицьким «Довготермінові стратегії: спланувати кар'єру та мислити стратегічно»

20 травня, 13:30-15:00

Запрошуємо всіх могилянців, зокрема студентів й аспірантів, на зустріч у циклі "Могилянські історії" з Євгеном Глібовицьким "Довготермінові стратегії: спланувати кар'єру та мислити стратегічно":

про перспективи в професії;

• про те, як знайти себе на ринку праці, в житті й світі.

Євген Глібовицький, випускник НаУКМА (політологія, 2000) - засновник експертної компанії pro.mova, експерт з довготермінових стратегій. Займається дослідженнями цінностей та є учасником Несторівської експертної групи (візія для України 2025), Унівської експертної групи (візія для Львова 2025).

Протягом 40 хвилин – виступ гостя, опісля всі охочі зможуть поставити питання.

Задля кращої організації – просимо попередньо зареєструватися до 19 травня, 16 год.

Це дозволить зібрати питання, які цікавлять аудиторію, та обрати для проведення зустрічі приміщення відповідно до числа зареєстрованих осіб.

Про місце зустрічі буде повідомлено зареєстрованим учасникам на електронну пошту ввечері 19 травня.

Запрошуємо усіх охочих могилянців!

Контактна особа – Орися Грудка (політологія, 3 курс), стажер напряму «Комунікації з випускниками НАУКМА», mailto: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; тел.(063) 419-6494

Могилянські історії:

цикл зустрічей випускників НаУКМА з усією університетською спільнотою - студентами, викладачами, співробітниками, випускниками НаУКМА. Звичайно ж, особлива увага студентам, незалежно від їх спеціальності та року навчання. Адже почути від випускників старших поколінь про досвід особистісного розвитку, визначення життєвих цілей, кар'єрного зростання, зміну пріоритетів і корисно, і цікаво.

Метою проекту є:

• налагодження зв’язків між випускниками та студентами НаУКМА, створення партнерської мережі;

• розвиток традиції взаємопідтримки та взаємодопомоги могилянців різних поколінь і спеціалізацій;

• поширення випускниками власного досвіду і мотивація студентів до саморозвитку;

• допомога студентам НаУКМА в орієнтації на ринку праці та адаптації до його вимог.