20 років випуску перших бакалаврів України

Раді всім нагадати, що у 2016 році виповнюється 20 років випуску перших бакалаврських програм України.

Запрошуємо випускників 1995 та 1996 років та їхніх викладачів на зустріч з нагоди 20-річчя випуску перших бакалаврів НаУКМА, яка відбудеться у суботу, 25 червня 2016 року.

Час: 16.00 - 18.00

Для участі необхідно зареєструватись.

Оргвнесок - 200 грн.

Більше про зустріч випускників на сторінці фб - за посиланням.

Зустріч відбудеться в рамках програми «КМА400Фест. 2016» – фестивалю для всієї могилянської спільноти: випускників, викладачів, студентів, працівників, друзів Могилянки.

Тому запрошуємо приходити разом із родинами – для всіх знайдуться цікаві заняття.

Чекаємо всіх в Alma Mater.

Шість студентів Академії закінчили бакалаврські програми за три роки екстерном і у 1995 році отримали дипломи: культурологи Сергій Капранов та Надія Мірошниченко (Неда Неждана), філософи Юрій Завгородній та Олена Левченко, історик Сергій Горін та політолог Артем Рудик.

А 28 червня 1996 року, виконавши чотирирічну програму бакалаврату, Дипломи УКМА отримав 151 студент Академії (за кваліфікацією):

• культура – 36 осіб

• філософія – 15 осіб

• історія – 2 особи

• фізика – 6 осіб

• екологія – 6 осіб

• біологія – 8 осіб

• економіка – 42 особи

• політологія – 27 осіб

• соціологія – 9 осіб

Як склалась професійна та особиста доля перших випускників Могилянки, що сьогодні є важливим у їхньому житті?

Щоб дізнатись більше, ми започаткували серію інтерв’ю з ними.

Читайте, знайомтесь:

• Михайло Мінаков (БП і МП філософія, 1996, 1998);

д-р філос. н., викладач к-ри філософії та релігієзнавства НаУКМА, керівник Кантівського товариства в Україні, президент Фонду якісної політики: «У Могилянці особистий вибір потрібен постійно»

Людмила Криворучка (дів. Архипова; БП і МП «філософія», 1998);

викладач та керівник Докторської школи НаУКМА ім. родини Юхименків: «Ми пережили досвід ідеальності, яка не є можливою у звичайному світі»

Лариса Човнюк (БП «культура», 1996, МП «Філологія. Теорія, історія літератури та компаративістика», 1998);

керівник відділу міжнародного співробітництва НаУКМА:

"Перший могилянський набір – це суцільний експеримент

Ігор Когут (БП і МП «політологія», 1996, 2011);

голова ради і співзасновник ГО «Лабораторія законодавчих ініціатив», директор Української школи політичних студій, директор Програми USAID РАДА: "Ми відчували себе творцями університету"

Катерина Максим (БП «економічна теорія», 1996);

керівник відділу стратегічного розвитку НаУКМА: «Основна риса могилянців – це вміння думати»

• Ганна Рудик ( БП і МП «культурологія», 1998);

канд. філос. наук, заступник генерального директора з науково-освітньої роботи та комунікації у Національному музеї мистецтв ім. Богдана та Варвари Ханенків: «Нас спонукали робити свій вибір, не боятися нового, не лінуватися, шукати себе й знаходити»

Наталія Глінка (БП і МП «культурологія», 1998);

канд.філол.наук, доцент, в.о. завідувача кафедри теорії, практики та перекладу англійської мови НТУУ «КПІ»: «Ми були єдиними, першими, унікальними»

• Неда Неждана (Мірошніченко, БП «культурологія», 1995);

поетеса, драматург, керівник відділу драматургічних проектів Національного Центру театрального мистецтва імені Леся Курбаса, засновниця незалежного театру «МІСТ»: «Могилянка сприяє пошуку неординарних людей» .

• Богдан Маслич (БП і МП «екологія», 1999);

виконавчий директор Ресурсного центру ГУРТ: «Могилянка визначила все моє життя і в особистому, і в професійному плані».

Маєте бажання долучитись до організації зустрічі випускників, є ідеї й пропозиції - пишіть координатору проекту: Наталя Шумкова, керівник напряму «комунікації з випускниками», Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; fb - Natalia Shumkova

Слідкуйте за оголошеннями.

Далі буде.