Зустріч з Іллєю Камінським

13 вересня, о 15:30, Американська бібліотека ім.В.Китастого

У програмі зустрічі передбачено також письменницькі поради та відповіді на питання слухачів.

Ілля Камінський — американський поет, 1993 року разом з родиною переїхав до США.

Там Ілля здобув ступінь бакалавра гуманітарних наук та юридичну освіту. Є автором кількох поетичних збірок, що отримали схвальні відгуки критиків.

Уже після публікацій своїх перших поезій англійською мовою Ілля Камінський зумів успішно увійти у сучасний літературний процес в Америці.

Сьогодні Ілля Камінський автор поетичних англомовних збірок “Dancing in Odessa”; “Musica Humana”; “Weddings During the War”; “Five Poems”.

Його книги були відзначенні численними престижними преміями в галузі літератури. Зокрем - Whiting Writers’ Award, the American Academy of Arts and Letters Metcalf Award, the Ruth Lilly Fellowship, the Dorset Prize.

Зараз викладає курси з літературної творчості та компаративістики в Університеті Сан-Дієго.

Твори поета переклали багатьма мовами, а його книжки публікували в Туреччині, Голландії, Франції, Мексиці, Македонії, Румунії, Іспанії й Китаї.

У 2013 році поет був номінований на Нобелівську премію літератури