Презентація книги «Євреї і українці: співжиття впродовж тисячоліття»

22 вересня, 18:00, Музей НаУКМА

 

Українська асоціація юдаїки, магістерська програма з юдаїки в НаУКМА та Ініціатива «Українсько-єврейська зустріч» (Канада) запрошують на презентацію книги Пола Роберта Маґочія та Йоханана Петровського-Штерна «Євреї і українці: співжиття впродовж тисячоліття» (Jews and Ukrainians: A Millennium of Co-Existence).

 

 

Рядовий українець багато чого не знає про євреїв і навпаки. Наслідком цього є те, що представники обох народів бачать один одного через викривлену оптику, підкоряючись владі стереотипів. Пропонований у цій книжці погляд дозволяє побачити, що досвід перебування українців і євреїв на одній землі не лише розділяв їх, а й об’єднував. Автори порушують питання історії, економіки, традиційної культури, релігійного життя, мови, літератури, образотворчого мистецтва й архітектури, музики і театру. Вони зачіпають проблему життя осіб українського і єврейського походження, що походять із України, за її межами, а також ситуації в сучасній Україні.

Ця багато ілюстрована книга стане в нагоді будь-кому, хто цікавиться історією України загалом і обох цих народів зокрема.

 

Презентують книгу її співавтор Пол Роберт Маґочій, професор Торонтського університету, та видавець українського перекладу Валерій Падяк.

Модерує презентацію Віталій Черноіваненко, президент Української асоціації юдаїки, координатор магістерської програми з юдаїки в НаУКМА.  

© 2012-2022 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна