Могилянців запрошують на 90-річчя почесного професора НаУКМА Богдана Гаврилишина

19 жовтня цього року почесному професору НаУКМА Богдану Дмитровичу Гаврилишину виповнюється 90 років.

Зважаючи на значний внесок ювіляра у розвиток незалежної України, Фонд Богдана Гаврилишина організовує урочистий вечір до 90-річчя пана Богдана.

Мета урочистого вечора – на прикладі життєвого шляху ювіляра надихнути українців, а особливо молодь, вірити в свої сили, сміливо мріяти та втілювати мрії в життя на благо України.

В залі та на сцені зберуться друзі та колеги пана Богдана, активні прогресивні українці, представники уряду, громадські діячі, науковці, освітяни, бізнесмени, дипломати та багато молоді.

Заплановано концерт за участі української естради: Святослава Вакарчука, Оксани Білозір, Катерини Бужинської, дуету «Дві Скрипки» та хору «Калина» та інших.

Святкування відбудеться в Палаці "Україна" 19 жовтня 2016 року з 18.00 до 21.00 за адресою Велика Васильківська, 103.

Повідомляємо, що Фонд Богдана Гаврилишина надав 150 місць для студентів та викладачів НаУКМА.

Для того, щоб отримати запрошення, зареєструватись потрібно до 09 жовтня через форму.

Студенти та викладачі зможуть забрати запрошення в деканаті свого факультету з 17 жовтня.

Інші співробітники повинні звернутися до відділу PR (5-202).