Лекція одного з провідних фінансових аналітиків Великої Британії Сенді Джадейджа

17 жовтня, о 15.00, ауд. 6-301

У понеділок у НаУКМА відбудеться лекція Сенді Джадейджа (Sandy Jadeja).

Володіючи величезними знаннями і фінансової інтуїцією, ця людина передбачила п`ять найбільших обвалів ринку, вказавши точні дати. До його думки прислухаються усі фінансисти світу. Сенді Джадейджа вважає, що почати заробляти на біржі може будь-хто, маючи в кишені всього 200-500 доларів.

Сенді Джадейджа розробив просту схему, якої навчає вже понад тридцять років в кращих університетах світу. "Насправді освіта не повинна бути складною, і моя філософія полягає в тому, що якщо ти хочеш увімкнути світло, навчися користуватися вимикачем, а не вивчай як працює електрика", - говорить Сенді.

Він був запрошений в якості спікера на Forum One Ukraine і люб'язно погодився прочитати лекцію у Могилянці.

Запрошуються усі зацікавлені викладачі, співробітники, студенти, випускники.

Лекція відбуватиметься англійською мовою.

Координатор події – декан факультету економічних наук Олександра Гуменна (тел. 425-77-37)