ІІІ дитяча виставка «Творчі могилянчики» та тихий аукціон

creative m

18 листопада 2016 р. в НаУКМА розпочне роботу ІІІ дитяча виставка «Творчі могилянчики».

До участі запрошуються діти, онуки, сестри і брати викладачів, співробітників, студентів і випускників НаУКМА віком до 12 років, які малюють, вишивають, роблять ляльок і скульптури; займаються декупажем, писанкарством, виробами з паперу й картону та іншими ручними виробами.

Важливо!!!

Роботи учасників виставки братимуть участь у «тихому» аукціоні, кошти від якого будуть спрямовані на допомогу могилянцям–учасникам АТО та на устаткування Музею НаУКМА.

Виставка проходить під патронатом Олексія Цебра, випускника НаУКМА (економічна теорія, 2000 р.), засновника грантів «Мультиплікатор щастя» та «Мультиплікатор добра».

Усіх охочих запрошуємо взяти участь у виставці та приносити свої вироби!

Прийом робіт:

з 1 до 15 листопада 2016 р. з 9:00 до 17:00. Музей НаУКМА (Поварня, Галшчин дім), вн.тел.151. Звертатись до співробітника музею Борисова Вадима Петровича.

Оформлення робіт:

Звертаємо увагу на те, що необхідно подати інформацію та оформити роботи для експонування, тобто:

• вказати назву, прізвище, ім’я і вік автора на момент виготовлення виробу;
  • вказати матеріал і техніку виконання;
  • надати згоду на участь в аукціоні (якщо буде таке бажання);
  • оформити роботу в рамку;
  • забезпечити петельки.

Сторінка події у Facebook: Творчі Могилянчики

Контактна особа з питань роботи музею:

Сидорчук Таїсія Михайлівна, тел. 413-31-13, вн.тел.434, моб.тел. 097-898-33-01; e-mail: sydorchuktm[@]ukma.kiev.ua

Контактна особа з питань організації виставки:

Іванова Наталія Юріївна, тел. 425-60-42, вн.тел.490, моб.тел. 050-357-19-53;

e-mail: ivanovanu[@]ukma.edu.ua