Відбувся благодійний вечір на підтримку стратегічних проектів розвитку Києво-Могилянської академії

 

 

10 листопада у Києво-Могилянській академії пройшов благодійний вечір та аукціон на підтримку стратегічних проектів розвитку.

 

Близько 200 представників українського та міжнародного ділового середовища, влади, науки та культури зібралися в стінах НаУКМА, щоб сприяти розвитку Академії як дослідницького університету світового рівня.

Під час благодійного вечора та аукціону вдалося залучити 600 000 грн.

 

- Можливо, це складно уявити, але ви приєдналися до кола видатних людей, - сказав президент НаУКМА Андрій Мелешевич, звертаючись до гостей. - Таких як Петро Сагайдачний, Іван Мазепа, Петро Могила, родина Омеляна та Тетяни Антоновичів, родина Юхименків. Ці та багато інших людей – хто 300, а хто 10 років тому – зробили свій внесок у те, щоб Академія відбулась. І усвідомлюєте ви це чи ні, але тепер і ваша заслуга буде в тому, що завтра і післязавтра Києво-Могилянська академія випускатиме високоосвічених, національно свідомих і здатних незалежно мислити особистостей.

 

 

Благодійний вечір Києво-Могилянської академії був організований з метою залучити партнерів та кошти для розвитку 4 стратегічних проектів:

• Мережі ХХІ століття— створення інтегрованого інформаційного середовища як сучасної платформи для розвитку освіти та науки;

• Наукові рецензовані англомовні журнали НаУКМА як сучасний засіб наукової комунікації, поширення результатів наукових досліджень та інтеграції до міжнародного наукового співтовариства;

• Розвиток Докторської школи НаУКМА ім. родини Юхименків — створення інноваційної системи підготовки докторів філософії та їхніх успішних індивідуальних дослідницьких проектів, публікації результатів досліджень, обміну досвідом на міжнародних наукових заходах;

• Розвиток факультету природничих наук — основи для розвитку сучасних досліджень у галузі біології, хімії, фізики, екології та покращення матеріальної бази.

 

Стратегічна ціль Києво-Могилянської академії – розвиватися як дослідницький університет світового рівня. Академія вже активно працює для реалізації цього завдання. Розвивається співпраця з Інститутами Національної академії наук України, почалися організаційні та структурні зміни, глибоко аналізується фінансова система. Чотири стратегічні проекти також повинні сприяти досягненню основної цілі.

 

 Kryshtal O

- Могилянка – це університет, який організований згідно правильної філософії, і я поважаю і поділяю цю філософію. Більш того, вважаю, що Могилянка – це один із засадничих каменів у підґрунті для зростання тієї України, в яку нам хочеться вірити, - сказав Олег Кришталь, директор Інституту фізіології ім. Богомольця, який виступив почесним промовцем благодійного вечора. - Я дуже-дуже поважаю Могилянку і підтримати її вважаю своїм соціальним обов’язком.

 

У благодійному вечорі взяли участь багато друзів та випускників Академії, для яких є честю підтримати Alma Mater, керівники багатьох інститутів Національної Академії Наук України, з якими Києво-Могилянська академія посилює співпрацю, а також численні почесні гості.

 

Syroid

 

Серед них були Оксана Сироїд, заступник Голови Верховної Ради України, Тарас Лукачук, президент компанії Jacobs Douwe Egberts у регіоні Східна Європа, Близький Схід і Африка, Оксана Маркарова, перший заступник міністра фінансів України, Олексій Павленко, міністр аграрної політики та продовольства України у 2014-16 роках, Тимофій Милованов, заступник Голови Ради Національного банку України, Юлія Ковалів, перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України та багато інших.

 

Відвідали благодійний вечір і партнери, які підтримують розвиток Академії вже багато років, а також нові партнери, що долучилися до співпраці нещодавно.

 

 Sheremeta Oleg

- Могилянка є, мабуть, єдиним університетом, де дають дітям змогу виразити і знайти себе, а не лише зациклюватися на опануванні навчальних дисциплін, - говорить Олег Шеремета, генеральний директор ТОВ «Комел» (ТМ Brain Computers),  партнер  проекту «Мережі ХХІ століття». - Крім того, тут вчиться мій син. Я вважаю, що без освіти в жодної країни немає майбутнього. Якщо діти не будуть вчитися, то ми залишимося нацією, що їздить по світу і дуже гарно виконує чорну роботу. А хотілося б, щоб були відомі такі прізвища,  як Сікорський, який започаткував будівництво гелікоптерів.  Хотілося б, щоб саме цим запам’ятовувався український народ. Наша компанія є спонсором Програми інформатизації НаУКМА, ми подарували Києво-Могилянській академії комп’ютерний клас.

 

 Yaroshevych S- Уже давно велося до того, що ми мали б співпрацювати з Могилянкою. Багато наших колег викладають тут, читають лекції, - говорить Святослав Ярошевич, генеральний директор страхової компанії Colonnade Ukraine, партнер Благодійного вечора. - Підтримувати треба якісну освіту. Нам треба формувати критичну масу тієї молоді, яка має зрушити рівень розуміння і загальний підхід до життя. Багато моїх знайомих ішли в Могилянку ще на початку 90-х. У компанію ми запрошували співробітників, які навчалися в Могилянці. Тому я на власному досвіді знаю, що це за університет, який рівень критичного мислення він дає своїм випускникам. А далі допомагати їм здобувати професійний досвід – це вже наше завдання.

 

Учасники благодійного вечора підтримали Академію, коли зробили благодійний внесок, а також взяли участь в аукціоні.

Гості боролися за особливі речі та послуги, адже усі лоти мали певний зв’язок з Києво-Могилянською академією – її історією, особистостями, які відроджували і продовжують розвивати університет, випускниками Академії.

Серед лотів аукціону були партія в шахи з В’ячеславом Брюховецьким, каблучка зі срібла, навчальні програми Києво-Могилянської бізнес-школи, конструктори-головоломки, сумка з вовни, портретна фотозйомка для мами, українська ікона «Богоматір Замилування» та багато іншого.

Усі лоти аукціону знайшли своїх власників.

 

Києво-Могилянська академія висловлює щиру вдячність партнерам благодійного вечору 10 листопада 2016 року.

 

Didenko           Iwanchyk          DC

Ними стали:

Генеральний партнер - Агропромхолдинг "Астарта-Київ"

Генеральний партнер - Фармацевтична фірма "Дарниця"

Партнер вечора - родина Оксани Маркарової та Данила Волинця

Партнер вечора - Інвестиційна компанія Dragon Capital

Партнер вечора - Страхова компанія Colonnade Ukraine

Партнер вечора – Києво-Могилянська Бізнес Школа

Партнер вечора – Андрій Сусленко

Комунікаційні партнери – EBA, ACC

Смачний партнер - Surova Catering

Творчий партнер – JTFresh  

 

Фото-звіт про подію можна подивитися за посиланням.

 

Markarova DanyletsTarabakin

© 2012-2022 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна