Конкурс для учнів шкіл на кращий соціальний проект завершується

 

Український науково-методичний центр практичної психології і соціальної роботи Національної академії педагогічних наук України, Національний університет «Києво-Могилянська академія» в рамках реалізації спільного проекту «Комплексна психосоціальна допомога дітям, підліткам і родинам, що постраждали внаслідок військового конфлікту в Україні» у вересні ц.р. оголосили конкурс для учнів 7-11 класів Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Луганської, Харківської областей на найкращий соціальний проект.

 

 

Недостатня обізнаність молоді в проблемах місцевої громади й низький рівень мотивації щодо свідомого та активного впливу на життя суспільства - причини, які десятиліттями вели до занепаду громадянської свідомості українців.

Завданням конкурсу є підвищення громадянської активності дітей і молоді, формування демократичної культури молодого покоління, сприяння психосоціальній підтримці учнів, які постраждали внаслідок військового конфлікту в Україні, профілактиці міжособистісних конфліктів учнів з числа внутрішніх переселенців та місцевих громад.

 

Проведення конкурсу відбулось з 5 вересня до 31 жовтня 2016 року, підведення підсумків – до 11 листопада 2016 р., нагородження переможців відбудеться 19 листопада 2016 р. у НаУКМА.

Проект реалізується за фінансової підтримки Представництва ЮНІСЕФ та ЄС в Україні та експертної підтримки Міністерства освіти і науки України.  

© 2012-2022 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна