Лауреати конкурсу імені Ігоря Ткаченка 2016 р.

 

У листопаді цього року відбувся ювілейний, вже десятий, конкурс Іменного фонду Ігоря Ткаченко, який було засновано групою компаній та приватних осіб у 2006 році для підтримки студентів факультету соціальних наук і соціальних технологій НАУКМА.

 

Цього року на конкурсі студентських аналітичних робіт серед спеціальностей «Соціологія» та «Зв’язки з громадськістю», який компанія KANTAR TNS проводить у тісній співпраці з факультетом, свої роботи презентували дев`ять студентів. На подію були також запрошені лауреати фонду ім. І. Ткаченка минулих років, тепер уже випускники НаУКМА, які розповіли про своє життя у професії після закінчення університету.

 

Члени конкурсної комісії, до якої входять спеціалісти компанії KANTAR TNS, а також завідувачі кафедр та викладачі факультету, відзначили, що представлені на конкурс роботи були змістовними та цікавими, і журі нелегко було обрати переможців.

 

Цього року лауреатом конкурсу у галузі PR стала Поліна Логвінова (МП МЗГ-2) за роботу «Адаптація трендів у інформаційній стратегії компанії», а лауреатом конкурсу у галузі соціології – Марина Горшкальова (БП-3) за роботу «Українські водії: профіль клієнта».

Заохочувальні премії конкурсу у галузі PR отримали також Інна Гасяк (МП МЗГ-2) і Ірина Шостак (МП МЗГ-1), а у галузі соціології – Марія Франовська (БП-2) та Станіслав Фіщук (БП-2).

Марії Франовській віддали також свої голоси члени альтернативного журі – випускники Києво-Могилянської академії, лауреати Іменного фонду Ігоря Ткаченка попередніх років.

Компанія KANTAR TNS висловила подяку Наумову Вадиму Олексійовичу, доценту кафедри зв’язків з громадськістю, психології та педагогіки, та Виноградову Олександру Геннадійовичу, доценту кафедри соціології, за активну участь у підготовці студентів до конкурсу.

 

Щиро вітаємо студентів та викладачів ФСНСТ!  

© 2012-2024 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна