Прем’єр-міністр Хорватії у НаУКМА

21 листопада 2016 року, о 11:40, Конгрегаційна зала Староакадемічного корпусу

В рамках офіційного візиту в Україну у НаУКМА відбудеться лекція прем’єр-міністра Хорватії пана Андрея Пленковича "Croatia's European and Euro-Atlantic Experience - A Role Model for Ukraine?".

Пан Пленкович розповість студентам, викладачам, співробітникам НаУКМА про доcвід війни, пост-воєнної мирної реінтеграції Хорватії, входження країни до НАТО та ЄС.

Запрошуємо переглянути інформація про прем’єр-міністра Хорватії пана Андрея Пленковича на його особистій сторінці та на сторінці уряду Хорватії.

Мова лекції – англійська.

Лекція відкрита для громади Національного університету «Києво-Могилянська академія» без попередньої реєстрації.

Координатор візиту у НаУКМА – відділ міжнародного співробітництва (Лариса Човнюк, 050 446 52 94)