Випускниця Могилянської школи журналістики Ольга Юркова – у списку європейських інноваторів New Europe 100

Список інноваторів, реформаторів та агентів змін у країнах Центральної та Східної Європи щороку укладають журналісти польської Res Publica, британської Financial Times, а також експерти Міжнародного Вишеградського фонду і компанії Google.

Його фігуранти - це ті люди, чия діяльність змінює країни та суспільства.

У 2016 році у списку найпрогресивніших особистостей Європи – керівники та співзасновники п’яти українських проектів, серед них - випускниця програми «Журналістика цифрового майбутнього» Могилянської школи журналістики Ольга Юркова.

Ольга є співзасновницею проекту StopFake, створеного могилянцями 2014 року, під час Революції Гідності.

Метою сайту stopfake.org є фактчекінг новин про Україну, розповсюджуваних пропагандистськими російськими ЗМІ, та викриття сфальшованих повідомлень. «За цей час команда проекту перевірила десятки тисяч публікацій і спростувала близько 700 «підробок», - говорить Ольга Юркова.

Джерела:

www.ft.com