Навчальна програма «Як перетворити ідею в успішний бізнес»

Департамент промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та «Києво-Могилянська Бізнес Школа» [kmbs] реалізують проект, орієнтований на розкриття підприємницьких талантів молоді.

До участі у дводенному тренінгу “Як перетворити ідею в успішний бізнес” запрошуються студенти вищих навчальних закладів, які бажають реалізувати власні таланти, отримати навички роботи в команді, мистецтва ведення переговорів та презентацій, а головне – протестувати власну бізнес-ідею.

Проект спрямований на отримання системних знань і практичних навичок, необхідних для реалізації бізнес-ідей та start-up проектів.

Тренінг проводитимуть висококваліфіковані викладачі-практики, фахівці в сфері підприємництва з власним досвідом створення та управління бізнесом.

Участь у тренінгу є безкоштовною, кількість місць обмежена.

Щоб стати учасником, потрібно до 10 грудня 2016 року заповнити анкету за посиланням.

За результатами розгляду анкет буде відібрано 50 учасників, які, сподіваємось, в майбутньому сприятимуть розвитку київської громади.

Тренінг проходитиме 20-21 грудня 2016 року в приміщенні Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Бажаємо успіхів та будемо раді бачити Вас серед учасників проекту!