Студентське опитування щодо якості навчання

 

Студенти Києво-Могилянської академії запрошуються взяти участь у соціологічному опитуванні стосовно прослуханих курсів, яке проводить Центр забезпечення якості освіти НаУКМА під керівництвом Сергія Квіта.

 

 

Для цього потрібно з 1 по 11 грудня заповнити анкети на сайті.

 Ця ініціатива є відновленням загального студентського опитування, що раніше відбувалося в університеті на паперових носіях.

Тепер студенти мають можливість користуватися спеціальною on-line платформою, розробленою Інформаційно-комп’ютерним центром НаУКМА. Вона є достатньо простою і зрозумілою. Анкета готувалася фахівцями кафедри соціології НаУКМА з урахуванням досвіду насамперед британських та голландських партнерів НаУКМА.

 

- Метою відновлення опитування студентів, по-перше, є розвиток академічної культури Могилянки, важливою рисою якої виступає інноваційність нашого університету, - говорить Сергій Квіт у зверненні до студентів. - Так ми завжди позитивно відрізнялися від інших. По-друге, це опитування створює реальні інструменти для забезпечення і розвитку академічної якості НаУКМА. Ваша думка є важливою. Таким чином Ви зможете більш ефективно впливати на якість свого університету. По-третє, створення ефективної моделі внутрішнього забезпечення якості освіти в НаУКМА у перспективі дасть можливість поширити могилянський досвід на інші українські вищі навчальні заклади.

 

Студенти будуть поінформовані як про результаті опитування, так і про відповідні організаційні кроки з боку НаУКМА.

Окрім опитувань студентів, Центр забезпечення якості освіти буде проводити опитування викладачів, випускників і працедавців, а також збирати статистичну інформацію про університет із незалежних джерел.

 

Усіх студентів просять заповнити анкети в часовий проміжок з 01 по 11 грудня. В анкетах потрібно дати відповіді на запитання про всі прослухані курси у першому триместрі 2016-2017 н.р.

Доступ до анкет буде закритий з 12 грудня, у день початку сесії.  

© 2012-2024 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна