Круглий стіл «Юридичні клініки: 20 років практичного навчання, правозахисту і правової освіти в Україні»

15 грудня, о 10.00, Музей НаУКМА

 

Круглий стіл на тему «Юридичні клініки: 20 років практичного навчання, правозахисту і правової освіти в Україні» організовано Асоціацією юридичних клінік України за підтримки Української Фундації Правової Допомоги, Програми USAID реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» та Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

 

 

Круглий стіл має на меті обговорення діяльності юридичних клінік в Україні, розвитку юридичної клінічної освіти у співпраці з органами виконавчої влади, що здійснюють державну політику в галузі юридичної освіти, провідними надавачами правової допомоги та міжнародними інституціями, а також, визначення стратегічних завдань юридичної клінічної спільноти та план дій щодо їх досягнення.

У заході візьмуть участь представники провідних юридичних клінік України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства юстиції України, центрів надання безоплатної правової допомоги, міжнародних організацій, проектів міжнародної технічної допомоги, громадських організацій правозахисного спрямування.

 

Для висвітлення заходу та участі в прес-брифінгу потрібна реєстрація.

Будь ласка, звертайтесь до члена правління Асоціації юридичних клінік України Юлії Матвєєвої за телефоном 0506834994 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 18.00 14 грудня 2016 року.

Реєстрація учасників розпочнеться о 9:30.

 

Адреса: м.Київ, вул. Г.Сковороди, 2  

 
© 2012-2024 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна