День донора-2017 у Києво-Могилянській академії

15 грудня, з 9.00 до 14.00, ауд. 6-101, 6-105

Кожен бажаючий, незалежно від того, чи він є студентом НаУКМА, може приєднатися до лав донорів крові.

Школа охорони здоров'я запрошує усіх провести один день під знаком гуманності та взаємодопомоги.

Кафедра "Школа охорони здоров'я" спільно з студентами спеціальності "Менеджмент" (ФЕН-ІІ) плідно попрацювала для того, щоб кожен мав можливість швидко, безпечно та комфортно здати кров. Тому якщо ви плануєте вчинити ще одну добру справу до кінця цього року, поспішайте 15-го грудня з 9:00 до 14:00 в шостий корпус НаУКМА, вул. Волоська, 10, аудиторії 101, 105 (перший поверх).

Бригада Київського Обласного центру переливання крові розташує свою тимчасову амбулаторію в стінах Києво-Могилянської академії для того, щоб кожен зміг стати донором крові та врятувати людське життя.

З "Київським обласним центром крові", який знаходиться у м. Біла Церква, могилянці співпрацюють більше п`яти років.

Метою Дня донора є популяризація волонтерського донорства крові серед громадян України.

Ми віримо, що подібні ініціативи не лише покращать ситуацію з нестачею донорської крові в країні, але й продемонструють, що здача крові – це простий, хоча й відповідальний героїчний вчинок.

Запрошуємо усіх повнолітніх!

Щоб стати донором, візьміть з собою паспорт громадянина України.

Не забудьте утриматися від вживання алкоголю протягом двох днів. Також бажано не палити хоча б дві години.

Після здачі крові ви отримаєте солодощі, а також державну оплату в розмірі 40 грн.

Давайте разом підтримаємо цю чудову традицію, започатковану в стінах Могилянки!

Пам'ятайте, що ви робите добру справу!

Не будьте байдужими!

Ви зможете значно покращити ситуацію з нестачею донорської крові в Україні.

Адреса:

вул. Волоська 8/5, м. "Контрактова площа"