Набір волонтерів на Всеукраїнську акцію "Об'єднай береги Дніпра "живим" ланцюгом

22 січня о 10 00 на мосту Патона студентські організації НаУКМА: Братство козацького бойового звичаю "Спас", Спудейське Братство НаУКМА, Радіо КВІТ, Український студент та ін. у партнерстві з ГС "Центр національно-патріотичного виховання" у честь Дня соборності України проводять Всеукраїнську акцію "Об'єднай береги Дніпра "живим" ланцюгом".

Для допомоги організації акції проводиться набір волонтерів.

Обов'язки волонтерів:

- пройти одноденний тренінг 20 січня з 17 00 до 20 00 у приміщенні НаУКМА

- бути присутнім і допомагати в організації акції (розфарбовувати обличчя учасників у синьо-жовті барви, стати з друзями ланкою "живого ланцюга", що символічно об'єднує країну) 22 січня на мосту Патона.

Взяти участь в організації заходу - хороша можливість отримати позитивну відмітку у резюме, частину необхідних годин могилянського відпрацювання та провести час у бадьорій компанії :)

Контакти організатора: