Оголошення про публічний захист дисертації Безп’ятчук Жанни Іванівни

18 січня, о 17:00, ауд.1-301

Публічний захист дисертації Безп’ятчук Жанни Іванівни «Символічні репрезентації життєсвіту протесту в медіа: порівняльний крос-національний аналіз висвітлення ЄвроМайдану», поданої на здобуття ступеня PHD, доктора філософії у галузі масових комунікацій (Doctor of Philosophy in Mass Communications).

Дисертація виконана впродовж навчання на PHD програмі «Масові комунікації» (2012-2016 рр.).

Науковий керівник: Орлова Дарія Вадимівна PhD, старший викладач кафедри «Могилянська школа журналістики» Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Консультант: Єрмоленко Володимир Анатолійович, PhD, кандидат філософських наук, доцент кафедри літературознавства Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Члени Дисертаційної комісії:

1. Квіт Сергій Миронович - доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри «Могилянська школа журналістики», співкерівник PhD програми «Масові комунікації» Національного університету «Києво-Могилянська академія» - Голова Дисертаційної комісії

2. Кебуладзе Вахтанг Іванович - доктор філософських наук, доцент кафедри філософії філософського факультету Київського національного університету ім. Т. Шевченка

3. Мінаков Михайло Анатолійович - доктор філософських наук, доцент кафедри філософії та релігієзнавства Національного університету «Києво-Могилянська академія»

4. Потятиник Борис Володимирович - доктор філологічних наук, професор кафедри нових медій факультету журналістики Львівського національного університету ім. І.Франка

5. Marta Dyczok, DPhil (Oxon), Associate Professor, Departments of History and Political Science, University of Western Ontario, Canada

6. André Härtel, PhD in Political Science, доцент кафедри політології НаУКМА, DAAD лектор магістерської програми "German and European Studies" НаУКМА

Захист відбуватиметься англійською мовою.

З повним текстом представленого дослідження можна ознайомитися за посиланням

Короткий виклад дисертації - тут і тут.