Запрошення до участі в олімпіаді з психології

У Києво-Могилянській Академії проводиться І відбірковий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з психології для студентів, для яких «Психологія» не є спеціальністю.

Учасниками І етапу можуть бути студенти будь якого факультету, які вивчають вибіркові психологічні дисципліни у поточному або закінчили її вивчати в минулому році, для яких «Психологія» не є спеціальністю.

Студенти, які бажають прийняти участь, надсилають в Оргкомітет свої презентації на тему «Особистісне зростання в майбутній професії».

Вимоги до презентації:

1. Презентація готується на прикладі майбутньої професії учасника Олімпіади.

2. Матеріали надсилаються на кафедру до 24 лютого 2017 року до 13 години електронною поштою на адресу оргкомітету: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

3. Використовується програма Power Point. Обсяг: 20-25 слайдів у вигляді файлу *.ppt.

4. Виступ до 10 хвилин. Мова українська.

І відбірковий етап завершується 24 лютого о 13 годині в аудиторії 251 (четвертий корпус).

Учасники презентують свої роботи конкурсній комісії в короткому виступі (10 хвилин).

Підсумки та імена переможців будуть оголошені 24 лютого після завершення презентацій в аудиторії 251 (четвертий корпус).

Склад конкурсної комісії:

Чернобровкін В.М., завідуючий кафедри психології та педагогіки

Чернобровкіна В.А.,

Боднар А.Я.,

Копець Л.В.,

Яковенко О.В.

Отримати консультації всім учасникам олімпіади від викладача кафедри можна:

17 лютого з 13 до 15 години в аудиторії 251 (четвертий корпус).

20 лютого з 15 до 16.30 години в аудиторії 251 (четвертий корпус).

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з психології (для студентів не психологів) відбудеться в Південноукраїнському національному педагогічному університет імені К.Д.Ушинського з 20 по 22 квітня 2017 року.

Студенти переможці І етапу отримають можливість брати участь в цій події.

Витрати на відрядження та проживання учасників ІІ етапу Олімпіади здійснюється за рахунок НАУКМА.

Адреса оргкомітету:

кафедра психології та педагогіки а.251, корпус 4; телефон:(044) 425 31 24, ел.скринька: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.