Презентація збірника "(НЕ)Задоволення публічними просторами"

01 березня, з 16.30, Музей НаУКМА

 

 

Збірник "(НЕ)Задоволення публічними просторами" - це третє видання із серії Урбаністичних студій - одного з проектів Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine, стратегічного партнера Центр урбаністичних студій НаУКМА.

До збірника "(Не)задоволення публічними просторами" увійшло понад два десятки критичний статей, що переосмислюють роль відкритих просторів та зміни їхніх функцій, образів, інклюзивності.

Статті зібрано у п'ять розділів: Революція, Політики, Історія, Трансформації, Образ-Проект.

У збірника широка географія: у книзі вміщено статті авторів та авторок з України, США, Австралії, Індії, Нігерії та Греції.

Упорядники збірника: Світлана Шліпченко (директорка наукових програм Центру урбаністичних студій, PhD) та Ігор Тищенко(проектний координатор аналiтичного центру CEDOS) за участі Юлії Попової, координаторки програми "Сприяння демократії" Представництва фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні.

Презентувати збірку буде редколегія у повному складі, а також авторка однієї зі статей - професорка Пенсильванського університету Кетрін Ваннер (PhD).

 

Запрошуємо дізнатись більше про дослідження міста, а також про процес роботи над єдиним в нашій країні виданням з урбаністичних студій.

Під час презентації можна буде отримати примірник збірника.

 

Вхід на захід вільний. 

© 2012-2022 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна