Допоможемо студентам-правникам КМА представити Україну в судових дебатах з міжнародного права ім. Філіпа Джессапа у Вашингтоні

Судові дебати з міжнародного права ім. Філіпа Джессапа – найбільші і найпрестижніші у світі змагання для студентів-правників, в яких беруть участь представники понад 600 правничих шкіл з 95 країн.

В Україні цей амбітний проект вже шостий рік поспіль втілює юридична фірма Marchenko Danevych, залучившись цього року підтримкою ще декількох провідних юридичних фірм - Asters, Baker McKenzie та CMS.

З 10 по 12 лютого 2017 року у Вищому господарському суді України пройшли національні раунди змагань. Цьогоріч 11 університетів з усієї України змагались за право представляти Україну на міжнародних раундах. Переможцем 22-гих національних раундів став Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Почесне друге місце та нагороду за Кращий Меморандум (письмові аргументи) здобула команда Національного університету «Києво-Могилянська академія». Міжнародна асоціація студентів-правників (ILSA) офіційно запросила обидві команди представляти Україну на міжнародних раундах змагання, що пройдуть з 9 по 15 квітня 2017 року у Вашингтоні.

До цьогорічної команди НаУКМА входять студенти четвертого року навчання факультету правничих наук Віталій Трачук, Христина Франчук і Денис Биков. Тренують команду випускники факультету Тарас Варава (2012 рік) та Ольга Асадча (2010 рік). Обидва тренери є колишніми учасниками змагань Джессапа, які успішно представляли Україну у Вашингтоні, а їх команди були переможцями міжнародних раундів судових дебатів з міжнародного права ім. Бена Телдерса (Гаага, Нідерланди, 2016 рік) та судових дебатів з європейського права з прав людини (Страсбург, Франція, 2017 рік).

Вітаємо команду та тренерів і бажаємо їм гідно представити Україну на міжнародних раундах і подальших перемог!

Команда продовжує наполегливо готуватись щоб гідно представити Україну на міжнародних раундах та, водночас, потребує додаткової фінансової та інших форм підтримки.

Підтримати команду ФПвН НаУКМА з метою забезпечення їх участі у міжнародному раунді змагань ім.Ф.Джесспа можна, перерахувавши кошти до 05 квітня на рахунки, наведені нижче:

Громадська організація «Києво-Могилянське товариство судових дебатів»

Код ЄДРПОУ: 40838191

МФО: 380805

UAH Beneficiary:

ACC. 26008553353 KYIV-MOHYLA MOOT COURT SOCIETY Kniazhyi Zaton str. 17, apart. 5, Kyiv, Ukraine

USD Beneficiary:

ACC. 26001553424 KYIV-MOHYLA MOOT COURT SOCIETY Kniazhyi Zaton str. 17, apart. 5, Kyiv, Ukraine

EURO Beneficiary:

ACC. 26001553413 KYIV-MOHYLA MOOT COURT SOCIETY Kniazhyi Zaton str. 17, apart. 5, Kyiv, Ukraine

Контактні дані:

Детальніше з інформацією про цьогорічні змагання і команду можна ознайомитись за наступними посиланнями:

Презентація команди та бюджет участі у міжнародному раунді змагань

Веб-сторінка Києво-Могилянського товариства судових дебатів (англ.)

Веб-сторінка газети «ЮРИДИЧЕСКАЯ ПРАКТИКА»

Веб-сторінка юридичної фірми Marchenko Danevych

Веб-сторінка національних раундів Джессапа у Фейсбуці