Про переможців олімпіад на факультеті соціальних наук і соціальних технологій

24 лютого 2017 року на факультеті соціальних наук та соціальних технологій підбили підсумки 1-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Психологія» для студентів, які вивчають психологічні курси як вибіркові і для яких психологія не є спеціальністю.

В олімпіаді взяли активну участь студенти різних факультетів НАУКМА.

Студенти представили презентації своїх науково-дослідних робіт на тему «Особистісне зростання в майбутній професії».

Переможцями першого етапу олімпіади стали:

І місце – Граур Анастасія (ФСНСТ, ІІ курс)

ІІ місце – Удалова Марія (ФІ, ІІ курс)

ІІІ місце – Постоловська Мар`яна (ФПВН, ІІІ курс)

Студенти, які посіли перше та друге місця, рекомендовані до участі в 2-му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Психологія», який відбудеться 20-22 квітня 2017 року у Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К.Д. Ушинського.

26 лютого 2017 року на факультеті соціальних наук та соціальних технологій підбили підсумки 1-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Теоретична та прикладна психологія», в якому взяли активну участь студенти, що навчаються на освітній програмі «Психологія».

Учасникам олімпіади були запропоновані тестові та творчі завдання.

Переможцями першого етапу олімпіади зі спеціальності «Теоретична та прикладна психологія» стали:

І місце – Курцева Анастасія

ІІ місце – Кодовбецький Віталій

ІІІ місце – Варвара Гребнєва.

Студенти, які посіли перше та друге місця, рекомендовані до участі в 2-му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Теоретична та прикладна психологія», який відбудеться 4-7 квітня 2017 року у Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди.

Вітаємо!