ФПвН у рамках дисципліни «Цивільне процесуальне право» проведе судові дебати

25 березня, з 11.40 до 15.00, ауд. 4-310, 4-313, 4-315, 4-320

Судові дебати відбуваються за зразком міжнародних та вітчизняних змагань, де студенти мають змогу поєднати отримані теоретичні знання з практичними навичками шляхом підготовки процесуальних документів.

А на самих змаганнях студенти набувають навички ораторського мистецтва та вміння реагувати на поставлені запитання.

По завершенні дебатів студенти отримують практичні поради від професіоналів своєї справи.

У ролі суддів виступатимуть практикуючі юристи - колишні випускники ФПвН, зокрема:

Андрій Гук - партнер Юридичної фірми «Анте»;

Сергій Пєтухов – заступник Міністра юстиції України та інші.

Організатори:

KMA Moot Court Society та к.ю.н., доцент, завідувач кафедри галузевих правових наук Ханик-Посполітак Р.Ю., тел. (044) 425-60-73, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.