НаУКМА – школярам у дні шкільних канікул

Запрошуємо школярів протягом канікул побувати на лекційних заняттях нашого навчального закладу, відчути атмосферу університету, почути виступи відомих дослідників,усвідомити специфіку кожної спеціальності та спеціалізації.

Прохання до наших гостей: дотримуватися розкладу та правил академічного спілкування, не порушувати навчального процесу.

Сподіваємося, що знайомство з навчальними заняттями допоможе кожному з вас у виборі майбутньої спеціальності. Перелік лекцій, які можуть відвідати школярі:

Відкриті лекції для школярів на час шкільних канікул

Протягом наступного після Дня відкритих дверей тижня, 27–31 березня, абітурієнти зможуть побачити повсякденне життя Могилянки на власні очі!

Пропонуємо вам відвідати заняття факультетів, які ви плануєте обрати для навчання, а також поринути у вир студентських активностей!

ФПрН - факультет природничих наук

ФГН – факультет гуманітарних наук

ФЕН – факультет економічних наук

ФСНСТ – факультет соціальних наук та соціальних технологій

ФПвН – факультет правничих наук

МШЖ – Могилянська школа журналістики

Карта: http://www.ukma.edu.ua/index.php/kontakti/campus За наявності питань звертайтеся: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розклад занять та студентських заходів на 27–31 березня:

ФІн

ФГН

ФЕН

ФПрН

ФПвН

ФСНСТ

МШЖ

Студентські активності

Приходьте і зануртеся в надзвичайне середовище КМА: відчуйте атмосферу лекцій, послухайте радіо КВІТ на плацу між парами та залиште собі на згадку надзвичайно атмосферний могилянський післясмак!

Просимо не запізнюватися на лекції та семінари!