У Могилянці відкриють Інститут німецького права

05 квітня, з 15.00, ауд. 4-425

 

Факультет правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА) та юридична фірма Redcliffe Partners офіційно повідомляють про урочисте відкриття Інституту німецького права НаУКМА (Інститут).

 

Учасників заходу будуть вітати: президент НаУКМА, Міністр юстиції України, Посол ФРН в Україні, представники дипломатичних установ, представники Німецької служби академічних обмінів (DAAD) та Ґете-Інституту.

 

Учасники заходу матимуть змогу дізнатися про діяльність Інституту та його веб-портал, а також отримати інформацію про наукові та освітні можливості у сфері права Німеччини для українських студентів, науковців і освітян.

 

Науковий директор Інституту німецького права, керівник Центру ім. Жана Моне з європейських студій, завідувач кафедри міжнародного і європейського права НаУКМА проф. Роман Петров відкриває урочистий захід: «Це важлива для нас подія! Ми раді відкрити двері Інституту студентам і викладачам НаУКМА. Ми сподіваємось, що ця ініціатива створить умови для отримання українськими студентами необхідних базових знань з німецького права і допоможе їм у майбутньому реалізувати власні освітні та професійні прагнення та сприяти плідному співробітництву між Україною та Німеччиною».

 

Співголова Інституту німецького права НаУКМА, радник та керівник практики комплаєнсу Redcliffe Partners пан Аріо Дехгані зауважує: «Для мене честь бути частиною цієї історичної події університету та зробити внесок в освіту майбутніх юристів України. Я із задоволенням чекаю зустрічі зі студентами НаУКМА для обговорення різних аспектів німецького права та його впливу на правову систему України».

 

Інститут німецького права НаУКМА пропонує для студентів НаУКМА широкий вибір курсів з основ приватного та публічного права Німеччини німецькою та англійською мовами. Інститут німецького права НаУКМА – це ресурсний центр та науковий і освітній осередок, в рамках якого здійснюються порівняльні дослідження з німецького та українського права. Інститут планує публікувати юридичний журнал, а також проводити іншу видавничу і інформаційну діяльність.

Для забезпечення основних навичок читання та письма німецькою мовою та опанування правничої термінології Інститут запровадив навчання фахової німецької мови для студентів правників НаУКМА.  

 

На захід запрошено студентів та викладачів НаУКМА, а також представників дипломатичних представництв, урядового та бізнес-сектору. 

 

Просимо підтвердити свою участь до 18:00 03 квітня 2017 року за посиланням.

 

Адреса:

вул. Волоська 8/5, Києво-Могилянська Бізнес-Школа

 

Онлайн-трансляція заходу - на ФБ-сторінці пана Міністра юстиції.

 

 

 

© 2012-2022 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна