Захист дисертації на здобуття ступеня PhD Дадашовою Первін

31 березня 2017 р. о 14:00 в аудиторії 203 корпусу Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за адресою: 03057, м. Київ, просп. Перемоги, 54/1 відбудеться публічний захист дисертації ДАДАШОВОЇ ПЕРВІН АКІФІВНИ «Системний аналіз та моделювання впливу взаємоузгодженості монетарної та фіскальної політики на макроекономічну стабільність», поданої на здобуття ступеня кандидата економічних наук і доктора філософії (PhD) у галузі фінансів (Doctor of Philosophy in Finances).

Науковий керівник:

Лук’яненко Ірина Григорівна, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри фінансів Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Члени індивідуальної Дисертаційної комісії:

Вітлінський В. В. (Голова комісії), Клебанова Т. С., Оліскевич М. О., Шумська С. С., Баженова О. В.

З повним текстом представленого дослідження можна ознайомитися за посиланням

Автореферат дисертації - за посиланням.

Бажаємо успішного захисту!