Факультету гуманітарних наук НаУКМА – 25 років

Цього року Факультет гуманітарних наук святкує ювілей – 25 років!

Становлення факультету розпочалося у 1992 році – тоді він мав три випускових кафедри: філософії, культурології та компаративістики.

Перший випуск на факультеті відбувся 1996 року й налічував 56 бакалаврів історії, культурології, філософії та компаративістики. Сьогодні Факультет гуманітарних наук НаУКМА має вісім кафедр, сім з яких – випускові.

За 25 років свого існування він випустив понад дві тисячі мовознавців і літературознавців, істориків і археологів, філософів і культурологів. Серед них – Олеся Островська-Люта, генеральна директорка «Мистецького Арсеналу», Тетяна Пушнова, генеральна продюсерка Громадського, Ростислав Семків, директор видавництва «Смолоскип» та Українського інституту книги та багато інших.

Запрошуємо усіх долучитися до святкування Дня ФГН, який відбудеться 31 березня о 17:30 в КМЦ!