Науково-практичні семінари

За підтримки Програми Жана Моне та Докторської Школи імені родини Юхименків НаУКМА

«Написання наукових текстів»

3 квітня, 15:00-16:30

«Публікації в англомовних наукових виданнях»

4 квітня, 15:00-16:30

Місце проведення:

вул. Волоська 8/5, корпус 4, ауд. 425

Основні теми:

• Критерії якості публікацій. Наукова новизна, міждисциплінарність та вплив за межами наукової спільноти.
  • Етапи написання наукових текстів – статей, дисертацій, тез конференцій, тощо.Цільова аудиторія та фокус тексту. Структура тексту.
  • Як почати писати наукову статтю? Креативне письмо. Практичні поради.
  • Вимоги МОН України та англомовних журналів щодо наукових статей.
  • Особиста стратегія публікацій, вибір міжнародного рейтингового журналу і теми статті. Міжнародні рейтинги наукових журналів.
  • Редакційний процес в англомовних наукових виданнях. Практичні поради.
  • Преміювання НаУКМА за публікації в іноземних наукових виданнях (SCOPUS, WoS).

Доповідачі:

Тетяна Кисельова, к.ю.н., доктор філософії в галузі права (Оксфордський університет, Велика Британія), доцент кафедри галузевих правових наук НаУКМА;

Роман Петров, д.ю.н., доктор філософії в галузі права (Лондонський університет, Велика Британія), проф., завідувач кафедри міжнародного права і спеціальних правових наук, керівник Центру ім. Жана Моне з євростудій НаУКМА.

Робоча мова:

українська.

Прохання мати з собою комп’ютери та по одному прикладу написаного Вами наукового тексту (в комп’ютері або роздрукованого)

Участь безкоштовна.

Кількість учасників обмежена.

Зареєструйтесь, будь ласка, до 02 квітня 2017 року за посиланням.