Перемоги могилянців у Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт МОН у галузі «Гендерні дослідження»

Студентки НаУКМА отримали призові місця у Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт МОН у галузі «Гендерні дослідження» в Бердянську

30-31 березня 2017 року у Бердянському державному педагогічному університеті відбувся фінальний тур Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт у галузі «Гендерні дослідження» Міністерства освіти і науки України.

Києво-Могилянську академію у фіналі конкурсу представляли:

Ольга Мацьоха, студентка 4 курсу кафедри соціології із доповіддю «Гендерні ролі в українській римо-католицькій церкві» (наукова керівниця – к.соціол.н, доц. Олена Богдан) і Олена Сафонова, студентка 1 року навчання магістерської програми з історії із доповіддю «Дискурс «нової» жінки за матеріалами The English Woman’s Journal (1850-ті – 1860-ті рр.)» (наукова керівниця - к.істор.н., доц. Катерина Диса).

Від НаУКМА у конкурсній комісії була Тамара Марценюк, доцентка кафедри соціології.

Олена Сафонова отримала диплом ІІ ступеня, а Ольга Мацьоха – диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт у галузі «Гендерні дослідження».

Вітаємо!