Презентація монографії «Трансформації cуспільних настроїв в умовах протидії агресії Росії на Донбасі: регіональний вимір»

13 квітня, з 15.00, КМЦ НаУКМА

В рамках семінару «Трансформації cуспільних настроїв в умовах протидії агресії Росії на Донбасі: регіональний вимір» відбудеться презентація одноіменної колективної монографії, підготовленої Школою політичної аналітики НаУКМА за участі Фонду «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва.

Проект здійснено за підтримки Державного фонду фундаментальних досліджень.

Сесія 1 присвячена проблемам загальних змін у сфері суспільних настроїв, політичних процесів, політичної системи, що розпочалися після подій 2013-2014 рр. Планується, зокрема, обговорення таких питань, як зовнішньополітичні орієнтації, політична ідентичність населення, регіональні особливості цих трансформацій.

Під час сесії 2 буде обговорюватися ставлення суспільства щодо війни на Донбасі та можливі сценарії розвитку подій.

За результатами обговорення планується поширити відповідні рекомендації для органів влади.

Адреса:

Галерея мистецтв (Культурно-мистецький центр, 1 поверх), НаУКМА, вул. Іллінська, 9