Про успішні виступи студентів БП і МП "Філософія" на цьогорічних всеукраїнських студентських змаганнях

За підсумками ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з філософських наук, що проходив в Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова, одразу дві винагороди вибороли могилянські студенти-філософи:

Диплом І ступеня –

студент БП-3 "Філософія" Даніїл Лубкін (науковий керівник роботи – доктор філософських наук, професор кафедри філософії та релігієзнавства НаУКМА С. І. Головащенко)

Диплом ІІІ ступеня –

студент БП-4 "Філософія" Ярослав Спічек (науковий керівник роботи – кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії та релігієзнавства НаУКМА В. П. Козловський).

За підсумками ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з філософії та релігієзнавства, що проводив в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, перше місце посіла студентка МП-1 "Філософія" Світлана Станевич.

Вітаємо!